• Slide podstránka

Měřicí centrum SHAPER

 

DIA obuv SHAPER (MUDr.Marie Součková)

Konstrukce DIA obuvi SHAPER

Vnitřní prostor obuvi:
Respektuje nejen existující, ale i budoucí poškození chodidla diabetiků (tzv. „syndrom diabetické nohy“). Spolehlivě brání zhoršování příznaků. Preventivně chrání chodidla diabetiků dosud syndromem nezasažené. Zabraňuje otlakům a reflektuje častou neuropatii diabetiků.

Svršek:
Je schopen kompenzovat lehké deformity chodidla. Vyhovuje zákazníkům se 3-4 různými velikostmi nártu. Kvalitní hydrofobní hovězinová useň.

Podšívka:
Příjemná na dotek (připomíná samet). Moderní technologie sešití, která kombinuje maximální pevnost s takovou jemností spojení, že steh při chůzi vůbec není cítit.

Unikátní vkládací stélka:
Chrání ohrožená ischemická a neuropatická místa na chodidle. Preventuje vznik vředových onemocnění. Příjemná na dotyk (připomíná samet). Antibakteriální provedení s absencí stříbra, které moderní medicína dnes již nedoporučuje.

Napínací stélka:
Osazena vrstvou z paměťové pěny. Zajišťuje mikro dynamiku chodidla.

Podešev:
Nově vyvinutá konstrukce se speciální geometrií nášlapu. Respektuje specifika v chůzi diabetiků – napomáhá odvalování. Jemně profilovaný dezén s protiskluzovými vlastnostmi. Anti-shock – pohlcuje otřesy během chůze. 

 

Struktura diabetické obuvi SHAPER (ortopediesouckova.com)

Kvalita

Na výrobu obuvi pro diabetiky SHAPER byly použity moderní materiály, které jsou zároveň vysoce kvalitní. Technologická, materiálová a výrobní řešení obuvi maximálně chrání citlivé chodidlo diabetika.

Jedinečný design

Návrh obuvi zpracovala MgA. Jana Buch z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, která má zkušenosti s navrhováním obuvi po celém světě. Cílem bylo vytvořit botu, která se Vám bude líbit a zároveň Vám bude pomáhat.

Instituce

Víceúčelová obuv pro diabetiky s optimalizovanou konstrukcí SHAPER je chráněná patentem a certifikovaná Institutem pro testování a certifikaci (ITC) ve Zlíně. Splňuje normu ČSN 79 5600:2005.

Celkové řešení

Obuv pro diabetiky SHAPER zajišťuje unikátní funkčnost celého systému ochrany chodidel diabetických pacientů pouze jako celek. Samostatné části vložené do obuvi jiné konstrukce nefungují správně!

 

 

Měřicí centrum SHAPER - kontaktní formulář

Dotazy ke zdravotní obuvi SHAPER nám můžete zaslat pomocí formuláře níže, jakmile budeme moci, odepíšeme Vám nebo Vás budeme kontaktovat na telefon, uvedete-li jej také. 

Lékařské podiatrické centrum

map marker 2 16   Maiselova 25/4, Praha 1, 110 00
phone 68 16  

tel: 734 246 970

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

MUDr. MARIE SOUČKOVÁ- PODIATRIE A ORTOPEDIE - idatabaze.czOrtopedické ordinace, ortopedie - idatabaze.cz

Ordinační hodiny

Po

Út

St

Čt

8:30 - 15:30

8:30 - 17:30

8:30 - 15:30

8:30 - 17:30

8:30 - 12:00